Zostałeś zalogowany. Za X sek. strona zostanie przeładowana.

Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmian ustawień oznacza, że akceptują Państwo otrzymywanie tych plików. Wyłącz komunikat
Logo NInA
fot. materiały FINA
Powrót

FINA lab | Program edukacji medialnej

Laboratoria medialne FINA realizowane są w formie bezpłatnych warsztatów adresowanych do uczniów starszych klas szkół podstawowych oraz ze szkół średnich. Uczniowie w trakcie laboratoriów będą mieli okazję pracować na unikatowych archiwach cyfrowych związanych z wybitnymi twórcami z okresu dwudziestolecia międzywojennego oraz przetwarzać zdigitalizowane fragmenty filmowe i materiały okołofilmowe.

W FINA lab mogą wziąć udział zorganizowane grupy uczniów z klas 6-8 SP oraz klas 1-4 szkół średnich. Zajęcia dostosowane są każdorazowo do wieku i zainteresowań młodzieży. Spotkania prowadzone są przez doświadczonych edukatorów i odbywają się w środy w godz. 10:30 do 12:30 w siedzibie FINA, przy ul Wałbrzyskiej 3/5 w sali Wielka Gra.

Zasady uczestnictwa

Aby wziąć udział w programie FINA lab, nauczyciel lub reprezentant instytucji powinien zgłosić swoich uczniów poprzez formularz, akceptując regulamin i wybierając termin.

Kontakt 

W razie pytań prosimy o kontakt z Grzegorzem Krause z Działu Badań i Rozwoju FINA: grzegorz.krause@fina.gov.pl, +48 22 380 49 87.

 

 

undefined

Sfinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2022.

 

Zobacz również